W dniu 05.08 nastąpiła aktualizacja forum do najnowszej wersji. W razie problemów z wyglądem strony proszę: wylogować się, usunąć ciastka w przeglądarce, zalogować się ponownie. Inne błędy w działaniu forum proszę zgłaszać w temacie "Do Admina"

Prawdopodobnie "pogubiły się" ustawienia powiadomień. W celu weryfikacji powiadomień proszę wykonać następujące operacje:
- wejść w panel zarządzania kontem "Twoje konto" (górna belka forum, prawa strona, przy nicku)
- wejść w 3 zakładkę - "Ustawienia witryny"
- wejść w 4 opcję menu - "Ustawienia powiadomień"
- dokonać wyboru

Towarzystwo Genealogiczne Centralnej Polski

Informacje o spotkaniach i dyskusje na ten temat

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

AUTOR TEMATU
Iwona-Irena
Posty: 393
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 11:49 pm
Lokalizacja: Łódż TGCP
Podziękował/a: 39 razy
Podziękowano: 18 razy
Kontakt:

Towarzystwo Genealogiczne Centralnej Polski

Post autor: Iwona-Irena » czw maja 18, 2017 1:07 pm

Serdecznie zapraszamy członków oraz sympatyków Towarzystwa Genealogicznego Centralnej Polski na kolejne w tym roku spotkanie, które odbędzie się jak zwykle w ostatni wtorek miesiąca, 30.05.2017r. o godz.18 w sali 408 Łódzkiego Domu Kultury.
Prof. Witold Glinkowski - pracownik Katedry Filozofii Współczesnej Wydziału Filozoficzno-Historycznego, poprowadzi wykład pt. „Genealog - amator w opałach, czyli o zwodniczości źródeł metrykalnych”.

Przypominamy, że w ramach uczestnictwa w TGCP w IV Łódzkich Senioraliach 23 maja 2017r. o godz.16 w sali 308 Łódzkiego Domu Kultury ul. Traugutta 18, nasz kolega Krzysztof Piesyk poprowadzi warsztaty pt. „Przegląd podstawowych programów genealogicznych".
Pozdrawiam Iwona Łaptaszyńska.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania”