Wlodzimierzec

czyli kącik dyskusji na tematy kresowe

Moderatorzy: wojciechz, Moderatorzy

Regulamin forum
-2 Temat, +1 Post

Autor tematu
sonia
Punkty posiadane: Locked
Podziękował/a: 4 razy

Re: Wlodzimierzec

Postautor: sonia » 23 sty 2016, 16:41

Prawie po roku czasu powracam do tematu ksiag przywiezionych przez ks Dominika Wawrzynowicza.Chodzi o Włodzimierzec,gdzie był proboszczem.Czy ktos spotkał sie z tym tematem. Sonia

Autor tematu
sonia

Postautor: sonia » 02 lut 2016, 08:18

Jakis czas temu pisała pani,że dobrze byłoby znależc oryginał aktu ślubu Antoniego Miszkiewicza i Teofili Wereszczyńskiej(Stepań 1875/13).Do kogo powinnam napisac,proszę o adres.Wczoraj otrzymałam odpowiedz z Archiwum Państwowego w Lucku.Tam nie ma.Skierowano mnie do Archiwum w Równem.Dzisiaj wysyłam list.A,może te oryginały znjduja sie w w jakims archiwum koscielnym.Stąd moje pytanie.

sonia

Autor tematu
sonia

Postautor: sonia » 23 lut 2016, 14:47

Ponawiam swoją prośbę ;ślub Stepań 1875/13.Gdzie mogą być oryginały tych ksiąg,z których spisywał ks.Florentyn Czyżowski.Z Archiwum w Łucku otrzymałam odpowiedz,że nie ma tych ksiąg. Sonia

Dodano po :
Ponawiam swoją prośbę ;ślub Stepań 1875/13.Gdzie mogą być oryginały tych ksiąg,z których spisywał ks.Florentyn Czyżowski.Z Archiwum w Łucku otrzymałam odpowiedz,że nie ma tych ksiąg. Sonia

Autor tematu
sonia

Postautor: sonia » 27 lut 2017, 14:06

Czy ktoś z Państwa wie gdzie mogą znajdować się księgi parafialne Włodzimierca,ale sprzed 1827r.
Sonia

Wróć do „W stepie szerokim”