Strona 1 z 1

III Ogólnopolska Konferencja Genealogiczna w Brzegu

: sob kwie 02, 2016 7:52 pm
autor: rozek19
Stowarzyszenie Opolscy Genealodzy, Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu, Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu i Archiwum Państwowe w Opolu (organizatorzy) mają zaszczyt zaprosić pasjonatów genealogii rodzinnej na trzecią z rzędu ogólnopolską konferencję genealogiczną, jaka odbędzie się w przeważającej większości na Zamku Piastów Śląskich w Brzegu, pomiędzy Opolem a Wrocławiem, w województwie opolskim, w dniach 14-16 października 2016 r. (sobota-niedziela na zamku, wieczorem na sali konferencyjnej przy ul. Kard. Wyszyńskiego 23). Warunki organizacyjne konferencji, noclegów i posiłków będą podobne jak rok temu.

Szczegóły i rejestracja uczestników wkrótce, a teraz zapraszamy PRELEGENTÓW do zgłaszania propozycji wystąpień na konferencji:
genealodzy.opole.pl/konferencja2016/nabor. Termin przyjmowania zgłoszeń: do 3 czerwca 2016 r. Formularz znajduje się na wyżej podlinkowanej stronie.

Re: III Ogólnopolska Konferencja Genealogiczna w Brzegu

: czw kwie 28, 2016 6:36 pm
autor: Jola65
Przygotowania do III Ogólnopolskiej Konferencji Genealogicznej na Zamku Piastów Śląskich w Brzegu (14-16.10.2016) w toku. Postaramy się i tym razem nie zawieść. Jednocześnie, odpowiadając na pytania i sugestie niektórych uczestników poprzednich konferencji w Brzegu, przypominamy, że istnieje możliwość finansowego wsparcia organizacji naszego przedsięwzięcia. Wystarczy wpłacić dowolnej wysokości DAROWIZNĘ na konto Stowarzyszenia Opolscy Genealodzy. Niektórzy wpłacający mają możliwość odliczenia takiej darowizny przy rozliczeniu podatkowym. Więcej na http://genealodzy.opole.pl/wplaty

Re: III Ogólnopolska Konferencja Genealogiczna w Brzegu

: pn cze 27, 2016 5:48 pm
autor: rozek19