Dzięki za informację, bo dotychczas myślałem, że ktoś zwiedził wszystkie miejscowości w Polsce i bez problemu uzyskał dane ich mieszkańcówazielik pisze: Takie dane można uzyskać tylko w wyspecjalizowanych jednostkach administracyjnych i bynajmniej nie są one darmowe. Się nie podoba? nie korzystać... proponuje wam więc nadal, blogi, fajsy, i inne takie śmieci o wątpliwej jakości merytorycznej, lub portale gdzie wszystko jest podane na tacy a nie wymagające żadnego myślenia i logiki. Wicy proszę wrzucić wątek do kosza.
 
 Co do proponowania, to ja proponuję podpisywać posty, bo takie bez podpisu są nieregulaminowe. Oczywiście w porównaniu do "... blogów, fajsów(?) i innych takich śmieci o wątpliwej jakości merytorycznej ..."



 no przestań już , piątek dzisiaj , nie mam wrażenia, ze ktoś Ciebie "osobiście atakuje", ze g... wstawiłeś , każdy z nas ma prawo ocenić (i napisać ) co myśli...., a jak Tobie komentarze nie odpowiadają... to  Ty zaraz tak  z grubej rury
 no przestań już , piątek dzisiaj , nie mam wrażenia, ze ktoś Ciebie "osobiście atakuje", ze g... wstawiłeś , każdy z nas ma prawo ocenić (i napisać ) co myśli...., a jak Tobie komentarze nie odpowiadają... to  Ty zaraz tak  z grubej rury   z wielka obraza (chyba trochę przesadzasz)
 z wielka obraza (chyba trochę przesadzasz) 



